ELİT ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

Eğitim Yolculuğunda Tecrübeli Ekibimiz Rehberliği ile Yürüyün!

Hakkımızda

 2002 yılından bu yana Eğitim-Öğretim sektöründe uzmanlaşan kurucuları tarafından Erenköy yerleşkesinde kurulan Elit Özel Öğretim Kursu, TYT-AYT ve LGS sınavlarına hazırlık maratonunda öğrencilerin en yüksek başarıyı yakalayabilmeleri için teknolojik donanımlı sınıflarda deneyimli öğretmen kadrosuyla kesintisiz  faaliyet göstermektedir.

Elit Özel Öğretim Kursu 8-10 kişilik sınıflarında her öğrenciye gerekli zaman ayrılarak ve ihtiyacına göre eğitim verilen kişiye özel bir kurumdur. Öğrencilere eşlik eden rehber öğretmenlerle azami düzeyde ödev takibi ve kontroller sağlanmakta ve aynı zamanda velilerle iletişim kurulmak suretiyle başarı kesinlikle şansa bırakılmamaktadır. Bu bağlamda her öğrenciye hem branş hem de danışman hocaları tarafında azami özen ve ilgi gösterilir.

Kurumumuz, çağdaş ve modern eğitim anlayışıyla şehrimizin seçkin
eğitim-öğretim kurumlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Hedefimiz vatanını ve milletini seven, gelişen teknoloji ve çağın yeniliklerini yakalayabilen, özgüveni yüksek, yenilikçi, üretici, çağdaş ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

Tüm öğrencilerimize zorlu sınav maratonunda başarılar diliyor, üniversite hedeflerine emin adımlarla ulaşabilmeleri için Elit Özel Öğretim Kursu’muza bekliyoruz.

Neden Elit Özel Öğretim Kursu?

  • 8-10 kişilik homojen sınıflar
  • Alanında uzman öğretmen kadrosu
  • Her öğrenciye birebir rehberlik eden branş hocalarıyla, oldukça disiplinli ödev ve takip kontrolü ile başarıyı şansa bırakmayan “danışmanlık” sistemi.
  • Danışman hocalar tarafından yürütülen rutin veli görüşmeleri.
  • Her hafta yapılan rutin deneme sınavları.
  • Düzenli soru çözüm saatleri & kafes sistemi.
  • Akıllı tahta ile donatılmış sınıflarda modern eğitim-öğretim.